UKR | RUS | ENG

+38 (044) 422-55-33

info@ukrinfosystems.com.ua

Фіксована купольна мережева камера AXIS M3004-V

AXIS M3004-V Фіксована купольна мережева малогабаритна камера з роздільною здатністю HDTV

- ультракомпактні, з вандалозахисною конструкцією
- прогресивна розгортка
- HDTV 720p / 1 мпікс
- просте і гнучке встановлення
- формат коридора
- локальний запис даних

Завантажити специфікацію

Мережева камера розміром з долоню AXIS M3004-V є доступною за ціною і легкою у встановленні внутрішньої фіксованої купольної камери, яка підтримує HDTV 720p і роздільну здатність 1 мпікс. Це ідеальне рішення для магазинів роздрібної торгівлі, готелів, шкіл, банків та інших офісних будівель.

Просте і гнучке встановлення
AXIS M3004-V - це вандало- і пилозахищена камера, призначена для швидкого і зручного встановлення. Володіючи 3-осьовим регулюванням кута, камери можуть бути встановлені на стінах або стелі, і зображення можуть легко вирівнюватися. Фокусування камери не потрібно, тому що камера постачається сфокусованою.
AXIS M3004-V пропонує кут огляду по горизонталі 80 °. Камера підтримує формат коридору Axis &Corridor Format для вертикально орієнтованих відеопотоків в таких областях, як коридори, вітальні або проходи. Щоб дозволити камері краще гармоніювати з середовищем, доступно спеціальне покриття різних кольорів. AXIS M3004-V також постачається з мережевим кабелем 2 м (6.6 фт.) І живлення через мережу Power over Ethernet (IEEE 802.3af), яке спрощує встановлення.

Інтелектуальне відео
Підтримка камери AXIS для платформи програмного забеспечення дозволяє встановлювати інтелектуальне відеозабеспечення , таке як підрахунок людей.

Зручне керування
AXIS M3004-V пропонує зручне рішення для керування відео за допомогою вбудованого слота для карт пам&яті мікро-SDHC для зберігання і підтримки програмного забезпечення, такого, як безкоштовне ПЗ AXIS Camera Companion. Відеопотоки можуть бути закодовані у форматах H.264 і Motion JPEG.

вгору

Про нас
Вакансії
Контакти
Ліцензії
Новини
Розпродаж
Адреса:
вул. О.Теліги 4, Київ, 04112
тел.: +38 (044) 422-55-33