UKR | RUS | ENG

+38 (044) 422-55-33

info@ukrinfosystems.com.ua

Мережева камера AXIS M1145

AXIS M1145 Компактна і доступна за ціною 1080p HDTV камера для цілодобового відеоспостереження

- роздільна здатність HDTV 1080p/2 мегапікселя при повній частоті кадрів
- цілодобове відеоспостереження
- управління діафрагмою P-iris
- локальне зберігання даних
- підтримка алгоритмів стиснення H.264 і Motion JPEG
- простота установки
- підтримка введення-виведення

Професійні недорогі фіксовані камери AXIS М1145 підходять для вирішення широкого спектру завдань охоронного відеоспостереження в таких місцях, як, наприклад, підприємства роздрібної торгівлі, банки, бібліотеки, офісні будівлі. Їх можна використовувати в приміщеннях або встановлювати в спеціальному кожусі на відкритому повітрі.

Відмінна якість зображення
Камера AXIS M1145, оснащена варіфокальним об'єктивом з кріпленням Board Mount і діафрагмою типу P-iris, забезпечує чудову якість зображення при частоті 30 кадрів в секунду з роздільною здатністю 2 мегапікселя / HDTV. Регулювання діафрагми P-iris дозволяє оптимізувати глибину різкості, роздільну здатність, контрастність і чіткість зображення. Ця економічна компактна камера підтримує передачу декількох відеопотоків у форматах H.264 і Motion JPEG, які можна оптимізувати окремо для ефективного використання пропускної здатності мережі і накопичувачів даних. Камера дозволяє виконувати цифрове панорамування, нахил і зум для потокового відтворення або запису частини зображення.

Локальний запис даних для підвищення надійності систем відеоспостереження
Камера AXIS M1145 підтримує локальний запис відеоданих безпосередньо на накопичувачі, наприклад, на карти пам'яті microSD / SD / SDHC, що підвищує гнучкість і надійність системи охоронного відеоспостереження.

Простота установки
Технологія Power over Ethernet, що забезпечує електроживлення камери з мережевого кабелю, усуває потребу в окремій електропроводці, знижуючи витрати на установку. Крім того, можливість дистанційної зміни масштабу зображення і фокусування позбавляє від необхідності вручну виконувати тонке налаштування камери AXIS M1145 і при цьому гарантує оптимальний кут огляду відповідно до сектору спостереження.

Порти введення-виведення
Через порт введення-виведення можна виводити прості повідомлення на панель сигналізації, приводити в дію реле і т.п. Порт введення відмінно підходить і для інших цілей, наприклад, для підключення інфрачервоного датчика PIR.

AXIS M1145

вгору

Про нас
Вакансії
Контакти
Ліцензії
Новини
Розпродаж
Адреса:
вул. О.Теліги 4, Київ, 04112
тел.: +38 (044) 422-55-33