UKR | RUS | ENG

+38 (044) 422-55-33

info@ukrinfosystems.com.ua

Мережева камера AXIS M1145

AXIS M1145 Компактна і доступна за ціною 1080p HDTV камера для цілодобового відеоспостереження

- роздільна здатність HDTV 1080p/2 мегапікселя при повній частоті кадрів
- цілодобове відеоспостереження
- управління діафрагмою P-iris
- локальне зберігання даних
- підтримка алгоритмів стиснення H.264 і Motion JPEG
- простота установки
- підтримка введення-виведення

Професійні недорогі фіксовані камери AXIS М1145 підходять для вирішення широкого спектру завдань охоронного відеоспостереження в таких місцях, як, наприклад, підприємства роздрібної торгівлі, банки, бібліотеки, офісні будівлі. Їх можна використовувати в приміщеннях або встановлювати в спеціальному кожусі на відкритому повітрі.

Відмінна якість зображення
Камера AXIS M1145, оснащена варіфокальним об&єктивом з кріпленням Board Mount і діафрагмою типу P-iris, забезпечує чудову якість зображення при частоті 30 кадрів в секунду з роздільною здатністю 2 мегапікселя / HDTV. Регулювання діафрагми P-iris дозволяє оптимізувати глибину різкості, роздільну здатність, контрастність і чіткість зображення. Ця економічна компактна камера підтримує передачу декількох відеопотоків у форматах H.264 і Motion JPEG, які можна оптимізувати окремо для ефективного використання пропускної здатності мережі і накопичувачів даних. Камера дозволяє виконувати цифрове панорамування, нахил і зум для потокового відтворення або запису частини зображення.

Локальний запис даних для підвищення надійності систем відеоспостереження
Камера AXIS M1145 підтримує локальний запис відеоданих безпосередньо на накопичувачі, наприклад, на карти пам&яті microSD / SD / SDHC, що підвищує гнучкість і надійність системи охоронного відеоспостереження.

Простота установки
Технологія Power over Ethernet, що забезпечує електроживлення камери з мережевого кабелю, усуває потребу в окремій електропроводці, знижуючи витрати на установку. Крім того, можливість дистанційної зміни масштабу зображення і фокусування позбавляє від необхідності вручну виконувати тонке налаштування камери AXIS M1145 і при цьому гарантує оптимальний кут огляду відповідно до сектору спостереження.

Порти введення-виведення
Через порт введення-виведення можна виводити прості повідомлення на панель сигналізації, приводити в дію реле і т.п. Порт введення відмінно підходить і для інших цілей, наприклад, для підключення інфрачервоного датчика PIR.

AXIS M1145

вгору

Про нас
Вакансії
Контакти
Ліцензії
Новини
Розпродаж
Адреса:
вул. О.Теліги 4, Київ, 04112
тел.: +38 (044) 422-55-33