UKR | RUS | ENG

+38 (044) 422-55-33

info@ukrinfosystems.com.ua

Мережева камера AXIS M1144-L

AXIS M1144-L Компактна і доступна за ціною камера з роздільною здатністю для професійного відеоспостереження

- відмінна якість зображення при роздільній здатності HDTV 720p / 1 мегапіксель
- цілодобове відеоспостереження
- вбудовані інфрачервоні світлодіоди
- локальна вбудована пам&ять
- H.264 і Motion JPEG
- технологія живлення Power over Ethernet
- підтримка введення-виведення

Завантажити специфікації

Мережева камера AXIS M1144-L є доступною і компактною фіксованою камерою, вона ідеально підходить для магазинів, ресторанів, готелів та офісів або для інших місць, де потрібне цілодобове відеоспостереження

Дискретне вбудоване інфрачервоне світлодіодне підсвічування IR-LED
Компактна по конструкції камера AXIS M1144-L пропонує вбудоване ІЧ-підсвічування для оптимального відеоспостереження і вдень і вночі. З високою ефективністю і дискретною інтеграцією ІЧ-світлодіодів камера забезпечує автоматичне освітлення сцени в повній темряві у разі настання очікуваної події або за запитом користувача. Камера забезпечує регульоване інфрачервоне світлодіодне ІЧ-підсвічування і ідеально підходить для виявлення об&єктів на відстані до 15 метрів (50 фт.)

Локальний запис даних Edge storage для надійних систем відеоспостереження
Камера AXIS M1144-L пропонує підтримку для локального запису даних, який дозволяє записувати відео безпосередньо на накопичувач, такий як карти SD / SDHC, створюючи тим самим гнучку і надійну систему відеоспостереження.

Технологія живлення Power over Ethernet
Технологія Power over Ethernet забезпечує живлення камери через мережу, що позбавляє від необхідності використовувати кабеля живлення і знижує витрати на підключення.

Порт введення-виведення
Порт введення / виведення може бути використаний для простого повідомлення на панелі сигналізації або для управління реле або чого-небудь подібного. Порт введення також відмінно підходить для інших цілей, наприклад для використання інфрачервоного датчика PIR.

вгору

Про нас
Вакансії
Контакти
Ліцензії
Новини
Розпродаж
Адреса:
вул. О.Теліги 4, Київ, 04112
тел.: +38 (044) 422-55-33