UKR | RUS | ENG

+38 (044) 422-55-33

info@ukrinfosystems.com.ua

Мережева камера AXIS M1114-E

AXIS M1114-E Компактна й здатна до адаптації HDTV-камера для професійного охоронного відеоспостереження поза приміщенням
- роздільна здатність HDTV 720p / 1 мегапіксель при повній частоті кадрів
- варифікаційний об&єктив з автодіафрагмою
- підтримка декількох відеопотоків у форматі H.264
- технологія Power over Ethernet
- легка установка за допомогою лічильника пікселів
- для використання поза приміщенням, клас захисту IP66

Відмінна якість зображення HDTV з прогресивною розгорткою
Мережева камера AXIS M1114-Е оснащена варифікаційним об&єктивом з автодіафрагмою і CS-кріпленням об&єктиву і забезпечує чудову якість зображення без розмиття рухомих об&єктів за допомогою прогресивної розгортки при 30 кадрах в секунду та роздільній здатності 1 мегапіксель / HDTV. Ця економічна компактна камера підтримує передачу декількох відеопотоків у форматах H.264 і Motion JPEG, які можна оптимізувати окремо для ефективного використання смуги пропускання і засобів зберігання даних.

Економія часу і витрат на установку
Камеру легко встановити поза приміщенням завдяки технології Power over Ethernet, з&ємного сонцезахисного козирка і настінного кронштейну. Камера захищена від пилу, дощу, снігу і сонця; діапазон робочих температур становить від -20 ° C до +50 ° C без необхідності в додатковому підігріві.

Кожух для використання поза приміщенням
Кожух виготовлений з полімеру, стійкого до УФ-випромінювання, і не потребує додаткового підігріву. У комплект входять настінні кронштейни і з&ємний сонцезахисний козирок. Інші монтажні кронштейни доступні як додаткове обладнання.

AXIS M1114-E

AXIS M1114-E

AXIS M1114-E

вгору

Про нас
Вакансії
Контакти
Ліцензії
Новини
Розпродаж
Адреса:
вул. О.Теліги 4, Київ, 04112
тел.: +38 (044) 422-55-33