UKR | RUS | ENG

+38 (044) 422-55-33

info@ukrinfosystems.com.ua

Мережева камера AXIS M1113-E

AXIS M1113-E Компактна і адаптована камера високої роздільної здатності для професійного охоронного відеоспостереження поза приміщенням

- відмінна якість зображення
- варіофокальний об&єктив з автодіафрагмою
- підтримка декількох відеопотоків у форматі H.264
- технологія Power over Ethernet
- легке встановлення за допомогою лічильника пікселів
- для використання поза приміщенням, клас захисту IP66.

Відмінна якість зображення завдяки прогресивній розгортці
Мережева камера AXIS M1113-Е оснащена варіофокальним об&єктивом з автодіафрагмою і CS-кріпленням об&єктива і забезпечує чудову якість зображення без розмиття рухомих об&єктів за допомогою прогресивної розгортки при 30 кадрах в секунду та роздільної здатності SVGA. Передача декількох відеопотоків у форматах H.264 і Motion JPEG може здійснюватися або з повною частотою кадрів, або з оптимізацією в залежності від вимог до якості зображення і обмежень смуги пропускання.

Економія часу і витрат на встановлення
Камеру легко встановити поза приміщенням завдяки технології Power over Ethernet, знімному сонцезахисному козирку і стінному кронштейну. Камера захищена від пилу, дощу, снігу і сонця; діапазон робочих температур становить від -20 °C до + 50 °C без необхідності в додатковому підігріві.

Кожух для використання поза приміщенням
Кожух виготовлений з полімеру, стійкого до УФ-випромінювання, і не потребує додаткового підігріву. У комплект входять стінні кронштейни і знімний сонцезахисний козирок. Інші монтажні кронштейни доступні як додаткове обладнання.

AXIS M1113-E

AXIS M1113-E

AXIS M1113-E

вгору

Адреса:
вул. О.Теліги 4, Київ, 04112
тел.: +38 (044) 422-55-33