UKR | RUS | ENG

+38 (044) 422-55-33

info@ukrinfosystems.com.ua

Мережева камера AXIS M1104

AXIS M1104 Компактна і доступна за ціною камера з підтримкою формату HDTV для професійного охоронного відеоспостереження

- роздільна здатність HDTV 720p / 1 мегапіксель при повній частоті кадрів
- підтримка декількох відеопотоків у форматі H.264
- технологія Power over Ethernet
- простота установки за рахунок використання лічильника пікселів

Завантажити специфкації

AXIS M1104 - це професійні і економічні фіксовані камери, які підходять для широкого спектру завдань охоронного відеоспостереження в таких місцях, як магазини роздрібної торгівлі, банки, бібліотеки та інші офісні будівлі.

Відмінна якість зображення завдяки прогресивній розгортці
Забезпечує чітке зображення чудової якості одночасно на освітлених і затемнених ділянках. Передача декількох відеопотоків у форматах H.264 і Motion JPEG може здійснюватися одночасно або з максимальною частотою кадрів, або з оптимізацією залежно від вимог до якості зображення і обмежень смуги пропускання.

Технологія Power over Ethernet
Технологія Power over Ethernet забезпечує живлення камер через мережу, усуваючи необхідність у використанні кабелів живлення і знижуючи витрати на підключення.
Підрахунок пікселів допомагає фахівцю з установки перевірити, чи відповідає здатність в пікселях при зйомці предмета або особи нормативним або спеціальним вимогам клієнта, наприклад з метою ідентифікації по обличчю.

Цифрове управління панорамуванням, нахилом і зумом
Моделі камер з роздільною здатністю SVGA і мегапіксельним дозволом підтримують цифрове управління панорамуванням, нахилом і зумом для потокового відтворення або запису частини зображення.

вгору

Про нас
Вакансії
Контакти
Ліцензії
Новини
Розпродаж
Адреса:
вул. О.Теліги 4, Київ, 04112
тел.: +38 (044) 422-55-33