UKR | RUS | ENG

+38 (044) 422-55-33

info@ukrinfosystems.com.ua

Мережева камера AXIS M1034-W

AXIS M1034-W Найменша мережева камера HDTV з функцією локального запису даних "edge storage"

- якість HDTV 720p. / 1 мпікс.
- підтримка бездротового стандарту 802.11b/g/n
- підтримка декількох відеопотоків у форматі H.264
- просте і гнучке встановлення
- детектор PIR і світлодіодне підсвічування
- мікрофон і динамік
- порт введення-виведення

Завантажити специфікацію

Можливості бездротової передачі
AXIS M1034-W пропонує вибір: або бездротове або дротове підключення до мережі. Пропонується протокол Wi-Fi Protected Setup ™, який спрощує процес конфігурування логічної безпеки в бездротових мережах. Поєднання бездротового стандарту 802.11b/g/n і протоколу WPS забезпечує зручність і високу безпеку мережі, дозволяючи надійно передавати HDVT відео в потоковому режимі через бездротову мережу.

Можливості оповіщення про вторгнення
Камера AXIS M1034-W володіє пасивним інфрачервоним датчиком (PIR) для виявлення руху навіть у темряві. Має вбудований білий світлодіод для автоматичного освітлення зони спостереження при виявленні події або, якщо це необхідно користувачу. Вона підтримує двоканальне аудіо з вбудованим мікрофоном і гучномовцем, що дозволяє дистанційно прослуховувати зону, що охороняється, а також спілкуватися з відвідувачами безпосередньо або з використанням записаних аудіо кліпів.

Просте і гнучке встановлення
Монтаж кріплення може бути виконаний на стіні і на стелі. Для більшої гнучкості монтажу також доступне додаткове розширення (100 мм або 4,0 "). Монтажна скоба дозволяє встановлювати камеру на полицях. Камери розраховані на живлення від білого джерела живлення, що входить до комплекту.

вгору

Про нас
Вакансії
Контакти
Ліцензії
Новини
Розпродаж
Адреса:
вул. О.Теліги 4, Київ, 04112
тел.: +38 (044) 422-55-33