UKR | RUS | ENG

+38 (044) 422-55-33

info@ukrinfosystems.com.ua

Мережева камера AXIS M1033-W

AXIS M1033-W Найменша мережева камера з функцією локального запису даних "edge storage"

- підтримка бездротового стандарту 802.11b/g/n
- підтримка декількох відеопотоків у форматі H.264
- просте і гнучке встановлення
- детектор PIR і світлодіодне підсвічування
- мікрофон і динамік
- порт введення-виведення

Завантажити специфікацію

Можливості бездротової передачі
AXIS M1033-W пропонує вибір: або бездротове або дротове підключення до мережі. Пропонується протокол Wi-Fi Protected Setup ™, який спрощує процес налаштування логічної конфігурації безпеки в бездротових мережах. Поєднання бездротового стандарту 802.11b/g/n і протоколу WPS забезпечує зручність і високу безпеку мережі, що дозволяє надійно передавати відео в потоковому режимі через бездротову мережу.

Можливості оповіщення про порушника
Камера AXIS M1033-W володіє пасивним інфрачервоним датчиком (PIR) для виявлення руху навіть у темряві. Має вбудований білий світлодіод для автоматичного освітлення зони спостереження при виявленні події або, якщо це необхідно користувачу. Вона підтримує двоканальне аудіо з вбудованим мікрофоном і гучномовцем, що дозволяє дистанційно прослуховувати зону, яка охороняється, а також спілкуватися з відвідувачами безпосередньо або з використанням записаних аудіо кліпів.

Просте і гнучке встановлення
Монтаж кріплення може бути виконаний на стіні і на стелі. Для більшої гнучкості монтажу також доступно додаткове розширення (100 мм або 4,0 "). Монтажна скоба дозволяє встановлювати камеру на полицях. Камери розраховані на живлення від білого джерела живлення, що входить до комплекту.

вгору

Про нас
Вакансії
Контакти
Ліцензії
Новини
Розпродаж
Адреса:
вул. О.Теліги 4, Київ, 04112
тел.: +38 (044) 422-55-33