UKR | RUS | ENG

+38 (044) 422-55-33

info@ukrinfosystems.com.ua

Мережева камера AXIS M1025

AXIS M1025 Компактна HDTV 1080p мережева камера з HDMI ™ і функцією "edge storage"

- якість HDTV 1080p / 2 Мп
- технологія Power over Ethernet
- виведення зображення через порт HDMI (Micro) з якісним HDTV 720p
- просте і гнучке встановлення

Завантажити специфікацію

Рівень якості HDTV з інтерфейсом HDMI
Камера AXIS M1025 передає відеозображення з розрішенням HDTV 1080p або 2 мегапікселя при повній частоті кадрів відразу декількома потоками в форматах H.264 Motion і JPEG, оптимізованими окремо відповідно з різними вимогами до якості та обмеженнями пропускної здатності. Підключивши камеру через вихід HDMI (Micro), можна виводити потокове відео в реальному часі на загальнодоступний монітор з роздільною здатністю HDTV 720p. Камера AXIS M1025 забезпечує ширококутний огляд на 94 градуси по горизонталі і забезпечена нерухомим об&єктивом з регульованим фокусом.

Широкі функціональні можливості і гнучкість установки
Камера AXIS M1025 підтримує фірмову розробку компанії Axis - формат Corridor Format, що оптимізує відеоспостереження уздовж протяжних ділянок, наприклад, в коридорах або проходах. Є кріпильні затискачі і подовжувальні трубки для встановлення камери в різноманітних умовах. Камера AXIS M1025 відрізняється простотою і гнучкістю встановлення; електроживлення камери можливо по мережі Ethernet або від джерела постійного струму з напругою 5 В. Можливість встановлення карти пам&яті, поряд з підтримкою ПО AXIS Camera Companion, перетворює камеру у вельми раціональне рішення для ощадливих користувачів.

Інші можливості
• Забезпечення мережевої безпеки за допомогою багаторівневого захисту паролем, фільтрації IP-адрес і шифрування по протоколу HTTPS
• Підтримка стандарту Quality of Service (QoS), що дозволяє зберігати необхідну пропускну спроможність для проходження відеопотоків і команд управління по мережі.
• Підтримка протоколу IPv6 на додаток до IPv4
• Потужний Відкритий прикладний програмний інтерфейс (API) для інтеграції програмного забезпечення, включаючи AXIS VAPIX і AXIS Media Control SDK. Флеш-пам&ять для завантаження вбудованих додатків
• Підтримка системи AXIS Video Hosting System (AVHS) з функцією миттєвого підключення камери One-Click
• Підтримка найбільш поширених сервісів електронної пошти при встановлені вбудованого програмного забезпечення версії 5.50 і вище . Для доступу до багатьох поширених поштових веб-сервісів потрібна підтримка протоколів захисту інформації SSL / TLS. Для спрощення конфігурації у вбудованому ПЗ версії 5.50 передбачені готові профілі для таких сервісів, як Gmail, Hotmail, AOL і Yahoo. .

вгору

Про нас
Вакансії
Контакти
Ліцензії
Новини
Розпродаж
Адреса:
вул. О.Теліги 4, Київ, 04112
тел.: +38 (044) 422-55-33