UKR | RUS | ENG

+38 (044) 422-55-33

info@ukrinfosystems.com.ua

Мережева камера AXIS M1014

AXIS M1014 Найменша мережева камера HDTV з функцією локального запису даних "edge storage"

- якість HDTV 720p
- функціональний і сучасний дизайн
- локальний запис даних "edge storage" на карту microSD / microSD
- підтримка декількох відеопотоків у форматі H.264
- просте і гнучке встановлення

Завантажити специфікацію

Маленький і функціональний дизайн камери
Мережева камера AXIS M1014 підтримує локальний запис даних "edge storage", який включає в себе підтримку для запису на картах MicroSDHC, а також запис на мережеві ресурси, такі, як мережевий пристрій зберігання даних Network-Attached Storage (NAS). Інтелектуальна обробка відео включає в себе детектори руху і активне оповіщення при несанкціонованих діях. Разом з платформою AXIS Camera Companion, камера AXIS M1014 пропонує дуже конкурентоспроможні цінові рішення. Мережева камера - це ідеальне рішення для забезпечення охоронного відеоспостереження в таких місцях, як невеликі підприємства, бутики, ресторани, готелі та приватні будинки. Вона забезпечує чудову якість зображення в своєму класі при 30 кадрах в секунду при роздільній здатності 1 мегапіксель або 720p HDTV.

Висока продуктивність технології стиснення і можливості потокової передачі
Камера AXIS M1014 забезпечує передачу кількох індивідуально налаштованих відеопотоків у форматах H.264 і Motion JPEG. Максимальна роздільна здатність і частота кадрів підтримуються при будь-якому стисненні. Стиснення в форматі H.264 дозволяє оптимізувати ефективність зберігання даних і пропускну здатність за рахунок значного зниження швидкості передачі даних.

Просте і гнучке встановлення
Монтаж кріплення може бути виконаний на стіні і стелі. Монтажна скоба дозволяє встановлювати камеру на полицях. Камери розраховані на живлення від білого джерела живлення, що входить до комплекту.

вгору

Про нас
Вакансії
Контакти
Ліцензії
Новини
Розпродаж
Адреса:
вул. О.Теліги 4, Київ, 04112
тел.: +38 (044) 422-55-33