UKR | RUS | ENG

+38 (044) 422-55-33

info@ukrinfosystems.com.ua

AT-SBx908

AT-SBx908

Кожне шасі SwitchBlade® x908 включає в себе до восьми високошвидкісних відсіків розширення; крім того, можливе стекування комутаторів

Завантажити інформацію по продукту




Характеристики

  • 8 високошвидкісних відсіків розширення з підтримкою інтерфейсів Gigabit Ethernet і 10 Gigabit Ethernet
  • Високопродуктивна комутуюча матриця з пропускною здатністю 640 Гбіт/с
  • Широкі можливості класифікації трафіку на швидкості середовища передачі з підтримкою ACL і QoS
  • Джерела живлення і вентиляторні модулі з можливістю гарячої заміни
  • Відмовостійкість з використанням стекування і протоколів STP, RSTP, MSTP (802.1s), VRRP і EPSR
  • Широкі можливості налаштування класифікації трафіку
  • Низька затримка комутації , що особливо важливо для VoIP і додатків потокової передачі мультимедіа
  • Високошвидкісні роз&єми стекування на задній панелі шасі

Додаткові продукти

  • AT-SPFX/2
    100FX multi-mode 1310nm fiber up to 2 km
  • AT-SPFX/15
    100FX multi-mode 1310nm fiber up to 15 km
  • AT-SPFXBD-LC-13
    100BX Bi-Di (1310nm Tx, 1550nm Rx) fiber up to 15 km
  • AT-SPFXBD-LC-15
    100BX Bi-Di (1550nm Tx, 1310nm Rx) fiber up to 15 km
  • AT-SPTX
    1000T 100m copper
  • AT-SPSX
    1000SX GbE multi-mode 850nm fiber up to 550 m
  • AT-SPSX/1
    1000SX GbE multi-mode 850nm fiber up to 550 m industrial temperature
  • AT-SPEX
    1000X GbE multi-mode 1310nm fiber up to 2 km
  • AT-SPLX10
    1000LX GbE single-mode 1310nm fiber up to 10 km
  • AT-SPLX10/1
    1000LX GbE single-mode 1310nm fiber up to 10 km industrial temperature
  • AT-SPBD10-13
    1000LX GbE Bi-Di (1310nm Tx, 1490nm Rx) fiber up to 10 km
  • AT-SPBD10-14
    1000LX GbE Bi-Di (1490nm Tx, 1310nm Rx) fiber up to 10 km
  • AT-SPLX40
    1000LX GbE single-mode 1310nm fiber up to 40 km
  • AT-SPZX80
    1000ZX GbE single-mode 1550nm fiber up to 80 km

Додаткові компоненти

  • AT-XEM-12T
    12 x 10/100/1000T (RJ-45) ports
  • AT-XEM-12S
    12 x 1000X SFP ports
  • AT-XEM-1XP
    1 x 10Gbps XFP uplink module
  • AT-XEM-2XP
    2 x 10Gbps XFP uplink module
  • AT-XEM-2XS
    2 x 10Gbps SFP+ uplink module
  • AT-XEM-2XT
    2 x 10Gbps (RJ-45) ports uplink module
  • AT-HS-STK-CBL650
    650mm high speed stacking cable
  • AT-PWR05
    Hot-swappable AC load-sharing power supply module
  • AT-PWR05-80
    Hot-swappable DC load-sharing power supply module
  • AT-FAN03
    Spare fan module for AT-SBx908 chassis
  • AT-FL-SBX9-01
    SBx908 Advanced Layer 3 license: OSPF, BGP4, PIMv4,VRF lite and VLAN double tagging (Q in Q)
  • AT-FL-SBX9-02
    SBx908 IPv6 Pack: IPv6 static routes, IPv6 management, IPv6 unicast forwarding, RIPng, MLD snooping and OSFPv3
  • AT-FL-RADIUS-FULL
    Increase local RADIUS server support limits: 5000 users and 1000 NAS (100 users and 24 NAS with base software)
вгору

Про нас
Вакансії
Контакти
Ліцензії
Новини
Розпродаж
Адреса:
вул. О.Теліги 4, Київ, 04112
тел.: +38 (044) 422-55-33