UKR | RUS | ENG

+38 (044) 422-55-33

info@ukrinfosystems.com.ua

Наша компанія «Українські Інфосистеми» швидко розвивається і, завдяки колективу досвідчених професіоналів у своїй сфері, займає значну частку ринку телекомунікаційних послуг України. Ми займаємося продажем, проведенням пусконалагоджувальних робіт і обслуговування телекомунікаційного обладнання торгових марок LG-Erricsson, RAD, 2N, Extreme Networks, D-link, Allied Telesis та багатьох інших. Крім того, наша компанія виконує монтажні роботи всіх видів слабкострумових систем і кабельних мереж (СКМ) будь-якої складності: систем відеоспостереження, систем контролю доступу, апаратури пультової охорони і т. д.

Персонал УКРінфосистем має високу кваліфікацію і досвід виконання подібних робіт, пройшов відповідне навчання. Ми приймаємо участь в державних і комерційних тендерах по всій території України.

Наша компанія є провайдером Інтернет і послуг Телефонії, крокує в ногу з часом і використовує всі сучасні технології в цій галузі.

Для малого та середнього бізнесу ми пропонуємо послуги CALL-центру, технічної підтримки та обслуговування офісної апаратури.
Серед наших постійних клієнтів: Музей історії м. Києва, Національний Музей Тараса Шевченка, компанія DiaWest, компанія КОПОС Україна, Державна установа «Урядовий контактний центр».
В роботі з клієнтами, в першу чергу, ми стежимо за гнучкістю у взаємодії і керуємося стилем роботи "Все IT під ключ". Для нас головне - надати клієнту саме те, що йому потрібно.

Метою компанії є постійне підвищення рівня автоматизації, безпеки і комфорту в роботі наших клієнтів, а також постійне зниження їх витрат, чого ми досягаємо удосконалюючи свій професійний рівень і підвищуючи якість обслуговування.

Проекти, якими ми пишаємося

За останні роки наша команда взяла участь у великій кількості соціально і економічно корисних для країни проектів.
Серед них, за останні кілька років, ми взяли участь в зведенні двох національних музеїв. Ми спроектували і
виконали не тільки СКМ, необхідний для їх функціонування, а й побудували сучасну систему охорони і відеоспостереження
узгоджену з охоронними структурами міста Києва, - для повноцінної охорони історичних цінностей країни.

Музей Т.Г. Шевченко в місті Києві

Музей історії міста КиєваНавчально-виховний комплекс «Ерудит»Центр соціальних службКиївський велотрекДержавний історико-меморіальний заповідник „Бабин Яр”Серед промисловості нам би хотілося відзначити будівництво в Україні Виробництва kopos kolin UA

Фотозвіт процесу побудови периметральної охорони та системи відеоспостереження


Ми приймаємо активну участь у проектуванні та подальшому будівництві прогресивних і сучасних соціально значущих
державних та освітніх установ. Серед них дозвільні центри, дитячі садки, школи:

Школа №128 в Дніпровському районі м. КиєваДошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №791 Дарницького району м. КиєваДошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №423 Шевченківського району м. Києва

вгору

Про нас
Вакансії
Контакти
Ліцензії
Новини
Розпродаж
Адреса:
вул. О.Теліги 4, Київ, 04112
тел.: +38 (044) 422-55-33